Žaidimo organizavimo studijos

Šiuo metu Lila žaidimą organizuojame skirtingose Vilniaus ir Kauno miestų studijose, priklausomai nuo konkrečios dienos žaidimo dalyvių kiekio ir patalpų užimtumo. Kaskart, organizuodami sekantį žaidimą parenkame tik žaidimo datą ir miestą, o konkrečią studiją nurodome tik likus savaitei iki žaidimo, kai jau žinomas tikslus dalyvių skaičius ir yra aiškus poreikis erdvės dydžiui.

Iki sekančio laisvo žaidimo Vilniuje liko:

Studija Vilniuje "in mind"

Puikiai žinoma ir lengvai randama vieta Žvėryne, netoli PC Panorama ir verslo centrų, didelė parkavimo aikštelė šalia pastato. Patalpos lengvai pritaikoma skirtingoms veikloms. Studijos plotas: 65 kv.m. Užsiėmimų erdvės plotas: 55 kv.m.

 Adresas: Saltoniškių g. 31, Vilnius

Iki sekančio laisvo žaidimo Kaune liko:

Studija Kaune "Dvasinės praktikos"

Tai jauki, šilta ir skoningai įrengta studijos “Dvasinės praktikos” erdvė, turinti visą reikalingą inventorių: jogos kilimėlius, pagalvėles, pledus, masažo stalą, Reiki inventorių ir pan. Tai 100 m2 dydžio patalpos, turinčios pagrindinę salę (70 m2), skirtą prtaktikoms ir papildomas erdvę (30m2), persirengimui, poilsiui ar arbatos pertraukėlėms.

Įėjimas į patalpas ne iš gatvės, o iš kiemo pusės. Reikia apeiti pastatą taip, kaip nurodyta rodyklėmis pavyzdyje. Viduryje pastato – vienintelės durys į laiptinę. Patalpos cokoliniame aukšte (pusrusyje), todėl tiesiog nusileiskite vienu aukštu žemyn, tada rinkitės 001 kabinetą.

 Adresas: Kalantos g. 119-R1, Kaunas

VšĮ Dvasinės praktikos
Kodas: 306112920
info@leela.eu
+37061007071

Vilniuje:
Studija "in mind"
Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

Kaune:
Studija "Dvasinės praktikos"
Kalantos g. 119-R1, Kaunas

Mūsų įsipareigojimai:
Privatumo ir slapukų politika