//

1 žingsnis iš 4

Rezervuoti vietą Lila žaidime

Norite sudalyvauti Lila žaidime? Tai labai paprasta: tiesiog supildykite žemiau esančią pageidavimo formą, kurią sudaro tik 4 greiti žingsniai. Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

  • Pasirinkite organizavimo būdą: žaidimas gyvo susitikimo metu, ar online.
  • Pasirinkite Jums tinkančią dalyvavimo Lila žaidimo seanse kainą.
  • Nurodykite savo kontaktus tolesnės komunikacijos tikslu.
  • Sutikite su taisyklėmis, pateikite vietos rezervavimo užklausą.

Nepasirinkote Reiki meistro
Nepasirinkote seansų skaičiaus

Kelis artimiausius mėnesius esu suplanavęs daug žaidimų susitikus gyvai, todėl online tipo žaidimų neorganizuosiu.

Kviečiu sudalyvauti viename iš jau suplanuotų Vilniuje arba Kaune!

Dalyvavimo žaidime kaina: nuo 45 € iki 60 € .
Žaidimo pradžia: 10:00.
Žaidimo trukmė: nuo 2 iki 12 valandų.
Žaidimo vieta: Saltoniškių g. 31-315, Vilnius.
Sąmoningumo ugdymo studija "in mind".
Liko tik 2 laisvos vietos.

Dalyvavimo žaidime kaina: nuo 45 € iki 60 € .
Žaidimo pradžia: 10:00.
Žaidimo trukmė: nuo 2 iki 12 valandų.
Žaidimo vieta: Kalantos g. 119-R1, Kaunas.
Studija "Dvasinės praktikos".
Yra 4 laisvos vietos.


Pasirinkite žaidimo organizavimo būdą, Jums tinkantį laiką, papildomus savo pageidavimus ir pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei žaidimo organizavimo būdą, Jums tinkantį laiką, papildomus savo pageidavimus nurodėte, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Rinkitės vieną iš Jums tinkamiausių atlyginimo už Lila žaidimo seansą būdų ir kainų, spausdami "Taip".
Pasirinkus - išsiskleis papildomi šio varianto pasirinkimai ir galimybių instrukcijos.
Šios rezervacijos metu mokėti dar nereikia.


Nepasirinkote Reiki meistro

Apmokėjimas vien tik pinigais, kainuoja brangiau: 60 € žmogui. Mokėdami aukštesnę kainą, Jūs iš karto atlyginate žaidimo vedėjui už jo Jums skirtą laiką ir energiją.

 

Žaidimo organizavimas ir jo vedimas - labai daug laiko ir energijos reikalaujantis procesas. Pinigai - tai energijos forma. Laikas - tai terpė, kurioje galima uždirbti pinigus, todėl ir sakoma, kad laikas - pinigai.

Taip jau sukurta Visata, kad joje veikia energijos apsikeitimo, atlygio ir mainų dėsniai. Jie sako: už viską turi būti tinkamai atlyginta. O tiksliai kaip atlyginti  - jau susitarimo reikalas. Pasirinkus variantą sumokėti didesnę sumą pinigų, neprisiimant papildomų įsipareigojimų ir neperkeliant dalies atlygio į ateitį - Jūs iš karto atlyginate šiam projektui ir žaidimo vedėjui. Brangiau, bet paprasčiau!

Būtent dabar nieko prisiminti nereikia. Visus Jūsų pasirinkimus ir tolesnes instrukcijas pakartotinai išsiųsime Jums e-paštu, kartu su šios užklausos gavimo patvirtinimu.

 


Nepasirinkote Reiki meistro

Atlyginimas pinigais ir atsiliepimu kainuoja pigiau: 45 € žmogui. Mokėdami mažiau pinigų Jūs įsipareigojate skirtumą "padengti širdimi" - truputį vėliau parašytu atsiliepimu.

 

Žaidimo organizavimas ir jo vedimas - labai sudėtingas procesas, ir šios praktikos taikymo tobulinimui labai reikia ir Jūsų asmeninio indėlio. Pasiūlydami galimybę už dalyvavimą mokėti mažiau mes kviečiame Jus prisidėti, prisijungti.

Taip jau sukurta Visata, kad joje veikia energijos apsikeitimo, atlygio ir mainų dėsniai. Jie sako: už viską turi būti tinkamai atlyginta. O tiksliai kaip atlyginti  - jau susitarimo reikalas. Pasirinkus šį atlyginimo variantą, Jūs įsipareigojate kainų skirtumą "padengti širdimi". Pasibaigus žaidimui, savaitės bėgyje turėsite parašyti mums savo atsiliepimą. Ne padėką, ne pagyrą, o nuoširdžią nuomonę apie tai, ką ši praktika reiškė būtent Jums, ar gavote tai, ko tikėjotės.

Būtent dabar nieko prisiminti nereikia. Visus Jūsų pasirinkimus ir tolesnes instrukcijas pakartotinai išsiųsime Jums e-paštu, kartu su šios užklausos gavimo patvirtinimu.

 


Pasirinkite Jums tinkamiausią atlyginimo už dalyvavimą Lila žaidime būdą ir kainą, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei pasirinkote Jums tinkamiausią atlyginimo už dalyvavimą Lila žaidime būdą ir kainą, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Lila žaidimo organizavimo tikslu ir dėl tolesnės komunikacijos - mums reikia trupučio Jūsų duomenų. Tai daugumos nemėgstamas tačiau būtinas žingsnis, kurį atlikti tiesiog reikia:

  • Vardas reikalingas tam, kad Jus identifikuoti;
  • Telefono numeriu atsiųsime kelis SMS priminimus (neskambinsime).
  • Elekroniniu paštu atsiųsime pakvietimą į konkretų žaidimą ir atlyginimo instrukcijas;
  • Gyvenamoji vieta reikalinga tik žaidimo vietos parinkimo ir pasiūlymo tikslu.

Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
instrukcijos atsiunčiamos e-paštu
nenurodėte vietovės (tikslaus adreso nereikia)

Jei savo vardą ir kitus Lila žaidimo organizavimui reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

 

Jūsų dalyvavimo Lila žaidime vietos rezervavimui reikalingi duomenis suvesti ir mes įtrauksime Jus į pageidaujančių sudalyvauti žaidime žmonių sąrašą, kai tik Jūs nuspausite užklausos pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums išsiųsti vietos pasiūlymo ar patvirtinimo pranešimo bei pateikti atlyginimo už dalyvavimą intrukcijų, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite rezervuoti vietą žaidime - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "rezervuoti vietą" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (užklausos pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite rezervuoti vietą Lila žaidime ir gauti apmokėjimo už paslaugas instrukcijas. Sutikite ir užbaikite šią užklausą, spausdami "Rezervuoti vietą".

 


 

 

VšĮ Dvasinės praktikos
Kodas: 306112920
info@leela.eu
+37061007071

Vilniuje:
Studija "in mind"
Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

Kaune:
Studija "Dvasinės praktikos"
Kalantos g. 119-R1, Kaunas

Mūsų įsipareigojimai:
Privatumo ir slapukų politika